top of page

מה חדש

עדכונים וחדשות באיי-קאט

פעילות עם מפונים.jpg

פעילות התנדבותית

עם מפונים

צוות איי-קאט נוסע בימי המלחמה אל ילדי המפונים בבתי המלון בצפון הארץ, ומפנק אותם בפעילויות צילום, תלת ממד ומשחקים, ובעיקר מצב רוח טוב.

7 שנים.JPG

ציון שבע שנים

לאיי-קאט

אירוע מצומצם לציון שבע שנים לאיי-קאט, תוך כדי ימי המלחמה. כמי שעוסקים בעשייה שהיא מעל לכל דת וצבע, אנחנו משלבים חזק ידיים כדי להשפיע טוב על הקהילה, ובעיקר בימים כאלה.

טקס סיום ציפורניים.jpg

טקס סיום קורסי

בניית ציפורניים

במרכז איי-קאט

גם בתוך הימים הקשים שעוברים על כולנו, סטודנטיות יהודיות וערביות יצרו ביניהן קשרי עבודה וחברות, וקרבה אמיתית. כי אנחנו הכי חזקים כשאנחנו ביחד.

סיפור הצלחה. ביאטריס והילה.jpg

סיפור הצלחה

באטריס והילה, אם ובת, הגיעו פעמיים בשבוע מרמת הגולן לעכו כדי ללמוד בקורס בניית ציפורניים, ועכשיו גם הן בוגרות הקורס של איי-קאט. הילה, חיילת משוחררת, פתחה בקריית שמונה סטודיו שיעזור לה לממן תואר אקדמי, ובאטריס פתחה ברמת הגולן סטודיו שמסייע בפרנסת המשפחה. והן אומרות: "אנחנו אוהבות להתפתח ולעשות דברים ביחד. שילבנו אהבה לאסתטיקה עם הכנסה מעולה, וזכינו להיות חלק ממרכז איי-קאט, שעושה הרבה למען החברה".

פעילות קיץ.jpg

פעילות קיץ כייפית

לבני נוער באיי-קאט

בני נוער מדברים ביניהם בערבית ועברית, מצלמים ביחד, יוצרים בתלת ממד ויוצאים להפלגות, ומבלים קיץ מהסרטים.

סיפור הצלחה. משפחת גולט.jpg

 סיפור הצלחה

משפחה מצאה בית באיי-קאט. תכירו את משפחת גולט משלומי: האב פביאן למד באיי-קאט בקורס מנעולנים ויעסוק בתחום בעתיד. האם ברטה למדה באיי-קאט פדיקור והבת ליאל למדה כאן בניית ציפורניים, והשתיים פתחו ביחד בשלומי סטודיו לבניית ציפורניים ופדיקור – מניקור.

הסיפור של איי-קאט הוא דוגמא....תמונה ראשונה.jpg

חגיגות שש שנים

לאיי-קאט

החגיגה השתלבה בציון ארבע שנות שותפות עם USAID   - הסוכנות האמריקאית לפיתוח בינלאומי, ועם רכישת מבנה קבוע בעזרתם של תורמים יקרים. שותפים וחברים הגיעו לחגוג איתנו מהארץ ומעבר לים, ונציגים מהשגרירות ואנשי דת כיבדו אותנו בנוכחותם, בערב מרשים שכלל ברכות והופעה של תזמורת ירושלים מזרח ומערב עם הזמרת מירה עוואד.

IMG_4734.JPG

משלחות מבקרות

משלחת מהונגריה ביקרה באיי-קאט במסגרת שותפות Partnership2Gether Dallas-Western Galilee  , והאורחים שמעו על חזון איי-קאט ועל האופן שבו אנו פועלים כאחד מהארגונים הבודדים שעוסקים בחברה משותפת. נעים עביד, מנכ"ל איי-קאט, נשא נאום קבלת פנים והציג בפניהם את איי-קאט ואת תוכניות ה-USAID ב-איי-קאט, כמנגנון לפיתוח החברה המשותפת באזור הצפון.

 תנועת הנוער הציונית ביקרה אף היא באיי-קאט ולמדה על פעילות הגישור שלנו כמחוללת שינוי בחברה המשותפת. הקבוצה נהנתה מפעילות יצירת סרטים והדפסת תלת ממד. בנוסף, שישה נציגים מהפדרציה היהודית של פיטסבורג רבתי ביקרו באיי-קאט ושמעו על החזון והשליחות שלנו לעתיד. 

WhatsApp Image 2023-07-20 at 12.25.26.jpeg

"אבסטרקט ועוד"

נור אבו דולה חלמה על בית קפה שישלב אוכל טוב עם סדנאות ותערוכות של אמנים צעירים, ופתחה במבנה עתיק בכפר ירכא את "קופי פאן", אחרי שלמדה באיי-קאט קורס "יזמות וניהול עסק תיירותי". 

אני נמשכת למקומות יפים עם רובד תרבותי עשיר, כי בהם אפשר ללמוד על אנשים ולהביא את החברה למקום טוב יותר. הלימודים באיי-קאט נתנו לי את הכלים לעבוד, ואת האומץ להגשים את החלום". 

איך נראה חלום שהתגשם.jpg

סיפור הצלחה

520 משתתפים מ-12 בתי ספר.jpg

טקסי סיום נוער

420 משתתפים מ-24 בתי ספר סיימו ברבעון האחרון את לימודיהם באיי-קאט, בשני טקסי סיום מרשימים שאליהם הגיעו בני משפחות, חברים ואנשי חינוך רבים. התרגשנו לראות את האינטראקציה הטובה בין התלמידים, שאף הציגו את עבודות הצילום שלהם בתערוכה מיוחדת שהתקיימה במקום. 

bottom of page