תערוכת "מסע רקום בעכו"

13/6/2019

פתיחת התערוכה: יום חמישי, 13.6.2019, בשעה 19:00

 

האמן איתן ג'ורג' הורביץ, יליד שנת 1970, יוצר עבודות רקמה על טקסטיל ישן וממוחזר. הוא רוקם תמונות של מקומות שחדרו אל ליבו, בעיקר בעכו העתיקה, משלב בהן טקסטים מתוך שירים ישראליים ובכך מעניק להן משמעות מחודשת. לפני שש עשרה שנים נפצע בתאונת דרכים ששינתה את מהלך חייו. אוצרת: רחל זמר

לפרטים נוספים

המבחן המעשי בקורס איפור כלות

16/6/2019

תראו את הכלות שלנו: המבחן המעשי השני בקורס האיפור של איי-קאט התמקד באיפור כלות ותלמידות הקורס, שעכשיו הן כבר מאפרות מקצועיות, עמדו בו בכבוד. הספרית המוכשרת קמר באדר סירקה את המודליסטיות, וצוות המקום ליווה וצילם. בהצלחה, בנות! 

בינתיים בקורס איפור...

18/8/2019

מיטל לובטון מדגמנת איפור ערב. ולאיפור המושלם הזה אחראיות התלמידות בקורס האיפור של איי-קאט

פעילות נוער

4/9/2019

היום שאליו יצאנו עם תלמידי מרכז איי-קאט היה יום של משימות אתגריות שהתמקד בשיתופי פעולה, עבודת צוות, גיבוש והקשבה. המשימה שהיטלנו עליהם היתה לכתוב את שם המרכז בשרשרת אנושית... והתוצאה לשיפוטכם. וכל זה קורה בתכנית הייחודית "קדימה בכל הכוח" שאנו מפעילים בשותפות עם USAID, הסוכנות האמריקאית לפיתוח בינלאומי

המחזור החמישי של קורס התיירות יוצא לדרך

28/10/2019

ושוב יצאנו לדרך: הקורס החמישי של יזמות וניהול עסק תיירותי נפתח השבוע במרכז איי-קאט, והוא מרתק, מותאם במיוחד לאנשי הצפון ומציע מלגות נדיבות למתאימים/מתאימות.

פעילות נוער: סדנא להכרת האחר

24/10/2019

סדנה להכרת האחר שקיימנו השבוע במרכז איי-קאט - כי אנו מאמינים שהיכרות היא הבסיס לחיים המשותפים, אז איך זה עבד? התלמידים שלנו התחלקו לזוגות על פי תחומים משותפים, ויצרו פורטרטים האחד של השני! וכל זה קורה בתכנית הייחודית "קדימה בכל הכוח" שאנו מפעילים בשותפות עם USAID, הסוכנות האמריקאיתלפיתוח בינלאומי.

סיור של קורס התיירות שלנו אצל יזמים בגליל

3/2/2019

סיור תיירנים חורפי אצל חברים יקרים בגליל: תיירני מרכז איי-קאט ביקרו בעידן הפרי - מתוקים מהטבע. פירות מיובשים טבעיים במושב בצת, ומשם המשיכו לפקיעין, למרכז המבקרים Asalalnor של רסאן סלאח, למרכז המבקרים והסדנאות פרחי ספאא ולסבתא ג'מילה. פגשו אנשי תיירות ועשייה חברתית שכמותם יש רק בגליל, נהנו מאירוח מושלם ומטיפים לשיתופי פעולה ולצמיחה, וחזרו מוקסמים. ותודה לכל השותפים שלנו לדרך 

פתיחת תערוכת "שיח תרבותי" במרכז איי-קאט

7/2/2020

פתיחה מרשימה לתערוכה "שיח תרבותי" של האומן וליד קשאש במרכז איי-קאט: ציורים בצבעים עזים מקשטים את קירות הגלריה שלנו, ואנשי עכו וחברים רבים הגיעו לערב הפתיחה כדי לקחת חלק בדיאלוג אמנותי שעולה בקנה אחד עם חזון העמותה ופעילות המרכז.
וכל זה קורה בתכנית הייחודית "קדימה בכל הכוח" שאנו מפעילים בשותפות עם USAID, הסוכנות האמריקאית לפיתוח בינלאומי.

לעמוד התערוכה

הזמנה לטקס סיום המחזור הראשון באיי-קאט

1/7/2019

טקס סיום המחזור הראשון בתכנית "קדימה בכל הכוח" בחסות פתיחת התערוכה: יום שני, 1.7.2019, בשעה
17:30. בתוכנית
ברכות, חלוקת תעודות, אתנחתא 

מוסיקלית, פתיחת תערוכת "מסע רקום בעכו".

קורסים חדשים יוצאים לדרך

28/6/2019

שני קורסים של מקצועות היופי יוצאים לדרך השבוע במרכז איי-קאט - קורס איפור וקורס בניית ציפורניים. עוד קבוצה של יזמיות לעתיד מתחילה את המסלול  ואנחנו נהיה שם ונלווה אותן עד שיקימו עסק עצמאי משלהן. 

טקס הסיום מחזור ראשון

1/7/2019

הנה זה שוב קורה! טקס סיום של שנה מדהימה שחיברה בין אנשים, טכנולוגיה ויצירה. כל כך הרבה עשיה במרכז איי-קאט, סביב חזון עולמי אחד. גאים בכם, בוגרים מקסימים שלנו  וכבר שוקדים על הכנת השלב הבא, עם המון עניין ואתגרים חדשים. וכל זה קורה בתכנית הייחודית "קדימה בכל הכוח" שאנו מפעילים בשותפות עם  USAID, הסוכנות האמריקאית לפיתוח בינלאומי.

סיום המחזור הראשון במקצועות היופי!

15/9/2019

קורסי מקצועות היופי - סיום המחזור הראשון באיי-קאט! 22 סטודנטיות מקסימות קיבלו השבוע תעודות מקצוע ופתחו דלת אל עתיד מחוזק בעצמאות כלכלית. גאים בכן, נשים יקרות ❤️ שמחים לקחת חלק בהגשמת החלום הזה ובחלומות שעוד יבואו, ומחזיקים אצבעות להצלחתכן!🌹🌹

תערוכת "חוט ומחט" במרכז איי-קאט

18/9/2019

18 נשים מפקיעין נפגשות בכל יום שלישי בבית עתיק בכפר, וביחד הן רוקמות, סורגות ומשמרות עבודות דרוזיות מסורתיות מקש קלוע וחרוזים. הן הקימו מיזם בשם "חוט ומחט", המחזק את מעמד האישה ואת יכולתה להתפרנס, ועל הדרך גם מעודד את התיירות בגליל. אנחנו שמחים לתת להן במה במרכז איי-קאט ולארח אותן בתערוכה מיוחדת שתפתח ביום רביעי 25.9 בשעה 18:00. אוצרת: רחל זמר Rachel Zemer כולם מוזמנים!וכל זה קורה בתכנית הייחודית "קדימה בכל הכוח" שאנו מפעילים בשותפות עם USAID, הסוכנות האמריקאית לפיתוח בינלאומי.

כנס המנכל"ים של NYCAT

31/10/2019

אנחנו מתכבדים לארח במרכז איי-קאט את כנס המנכ"לים של מרכזי NCAT מרחבי העולם. נעים עביד, מנכ"ל איי-קאט, קיבל את הקולגות למפגש שעוסק בתכנון אסטרטגי ובשיתוף שיטות עבודה מוצלחות, שיהוו השראה לפעילויות חדשות..החזון של ביל סטריקלנד, שנבט לפני למעלה מחמישים שנה במנצ'סטר בידוול, צומח לתאגיד שיגיע בקרוב ל -14 מרכזים. ואנחנו גאים להיות חלק מחזון עולמי אחד 

לקראת טקס הסיום של בתי הספר טרה סנטה ואלון

12/2/2020

אולפן הקולנוע והטלוויזיה של איי-קאט מוכן לקבלת האורחים לכבוד טקס הסיום של בתי הספר טרה סנטה ואלוןוכל זה קורה בתכנית הייחודית "קדימה בכל הכוח" שאנו מפעילים בשותפות עם USAID, הסוכנות האמריקאית לפיתוח בינלאומי.

חוזרים בהדרגה לפעילות

11/5/2020

אז אחרי המשבר שפקד את הקהילה שלנו ואת העולם כולו... אנחנו חוזרים לפעילות!!  חוזרים חזקים יותר, ויש לנו עבורכם שפע של אפשרויות ופתרונות מקצועיים שיחזירו את כולנו לשגרה מבורכת. הפעילות חוזרת בהדרגה, מרכז איי-קאט פותח את שעריו לכל דורשי העבודה ומעניק הכשרות מסובסדות כתרומה לקהילה. אנחנו מחכים לכם עם קורסים איכותיים שגיבשנו והתאמנו לשוק העבודה המשתנה... כל הפרטים בקרוב!

מהקורס באיי-קאט לסטודיו מקצועי בפנטהאוז

23/6/2019

אמילי היפה עדיין לא הספיקה לסיים את הלימודים בקורס האיפור שלנו, וכבר פתחה סטודיו משלה בעכו. יש לה ציוד חדיש ולקוחות מרוצות, ועוד רגע תהיה גם תעודה ממשרד הכלכלה והתעשייה! בהצלחה מאתנו

שילובים. לזכרו של יוסי פיטוסי

28/6/2019

שני קורסים של מקצועות היופי יוצאים לדרך השבוע במרכז איי-קאט - קורס איפור וקורס בניית ציפורניים. עוד קבוצה של יזמיות לעתיד מתחילה את המסלול  ואנחנו נהיה שם ונלווה אותן עד שיקימו עסק עצמאי משלהן. 

פינת משחקים חדשה אצלנו במרכז

10/8/2019

פינקנו את בני הנוער של איי-קאט בפלייסטיישן ובשולחן פינג-פונג שמשתלבים נהדר בפינה הצבעונית שלנו המשקיפה על הים 😎 ועכשיו אנחנו פותחים את השערים ומזמינים בני נוער להגיע למפגשים חברתיים עם פעילויות מגוונות של צילום קולנוע, הדפסת תלת ממד וצילום דיגיטליהמרכז שלנו פתוח בפניכם בכל יום שני מהשעה 17:00, עם פרויקטים מעניינים, ועם אווירה שאין באף מקום אחר. כל מה שצריך זה פשוט... להגיע. מחכים לכם

פעילות נוער באיי-קאט

28/10/2019

סיעור מוחות בין תרבותי במרכז איי-קאט: התלמידים שלנו מגבשים רעיון לצילום ויצירת סרטון סטופ מושן בקבוצות מעורבות. תוצרים במפגש הבא:), וכל זה קורה בתכנית הייחודית "קדימה בכל הכוח" שאנו מפעילים בשותפות עם USAID, הסוכנות האמריקאית לפיתוח בינלאומי.

תערוכת צילומי נוער

8/9/2019

זה יקרה מעבר לאוקיינוס, אבל קרוב ללב: תערוכת צילומים של תלמידי איי-קאט תוצג בארצות הברית! האירוע הוא מפגש ראשון בין התלמידים הישראלים והאמריקאים ותחילתה של דרך לחילופי סטודנטים, והוא חלק מחגיגה של חדשנות חברתית שבוחנת את מודל מרכזי ה-CAT- CENTER FOR ARTS AND TECHNOLOGY בארה"ב ובעכו, ואיך עיסוקם באומנות ובטכנולוגיה משפיע על חיי הקהילות שסביבם.זה קורה ב- CHICAT - המרכז המקביל לאיי-קאט בשיקגו, ביום רביעי 18.9. אם אתם בסביבה – תקפצו 

למידע נוסף

אירוע פתיחתתערוכת 'כנפיים' של אמני כפר ורדים

13/11/2019

חיבור קהילתי חדש ממריא לגובה אצלנו במרכז איי-קאט, בפתיחת התערוכה "כנפיים" של 23 אמנים מכפר ורדים. יצירות מצוירות, סרוגות ומפוסלות הושקו בטקס פתיחה מרגש שכלל הופעת מחול (להקת באלנס, כפר ורדים), נגינת הרכב של Kfar Vradim Conservatoire - קונסרבטוריון כפר ורדים וברכות של ראשי ערים ואמנים. וכל זה קורה בתכנית הייחודית "קדימה בכל הכוח" שאנו מפעילים בשותפות עם USAID, הסוכנות האמריקאית לפיתוח בינלאומי.

למידע נוסף

סיום מחזור מוצלח נוסף של קורס: "יזמות וניהול עסק תיירותי"

10/2/2020

כשתשמעו בקרוב על אוהל אירוח בדואי חדש בכמאנה או על צימרים שנפתחו בקריות, תדעו שהכל התחיל במרכז איי-קאט: בוגרי קורס "יזמות וניהול עסק תיירותי" שהסתיים אצלנו השבוע, יוצאים מאיי-קאט עם כלים שיסייעו להם למנף עסקים חדשים. לתיירנים החדשים שלנו יש המון תוכניות, ולנו אין שום ספק שהם גם יתרמו לפיתוח התיירות והיזמות באזור. בהצלחה לכולנו!

רח׳ העמל 4, ת.ד. 2048 עכו 2451808  |  شارع هعمال 4 ص.ب 2048,عكا 241808  |  Ha-Amal 4 st., P.O.Box 2048, Akko 2451808

      www.acatcenter.org | acat@acatcenter.org |   04-6803315       054-9857919  |  04-6803333

@ All rights belong to A-CAT 2019