יזמות וניהול עסק תיירותי

חולם על מיזם חדש בתחום התיירות והאירוח? או על שדרוג העסק שלך? קריאת המפה העתידית מגלה כי עסקי התיירות והאירוח באזור עכו, צפון הארץ והגליל המערבי נמצאים במגמה מתפתחת. עסקים קיימים או יוזמות חדשות כגון: בישול ואירוח, אומנויות, גלריות, בתי קפה, מסעדות, אטרקציות וכדומה, או כל עסק אחר המתכתב עם עולם התיירות באזור, מובילים אותנו לסייע בתחום כה פופולרי ועדכני ע״י מתן כלים, הכוונה ופיתוח יזמות עסקית וכישורים ייחודיים שעובדים עם עולם התיירות באזור, מה שייקח אתכם כמה צעדים קדימה בתחום ויהפוך אתכם לדור הבא של עסקי התיירות והאירוח בצפון הארץ והגליל המערבי.

אנחנו במרכז איי-קאט פיתחנו מסלול לימודים מיוחד המותאם לתיירנים, מנהלים וליזמים, לעסקים קיימים או בתחילת דרכם המהווים חלק מעולם התיירות האירוח באזור גליל מערבי, על מנת לאחד את המרקם האנושי ולהפרות את הסביבה העסקית והחברתית. הקורס מציע ידע מקיף ועדכני לעסקים בתחומי האירוח המהווים חלק מתיירות הפנים והחוץ בצפון הארץ, בניהול עסק תיירותי על כל מרכיביו. נושאי הלימוד כוללים הקניית ידע בניהול כלכלי ובניית תכנית עסקית, היבטים משפטיים, לוגיסטיקה ותפעול, מיתוג ושיווק ברשתות החברתיות, ומאפשרים קרקע פורייה לשיתופי פעולה בין העסקים השונים בתחום למען פעילות יצירתית בסביבה משותפת.     

                                                 

המרצים מגיעים מסגל בית הספר לתיירות בישראל, מהאקדמיה ומתעשיית האירוח. הקורס מתקיים במרכז איי-קאט, בשיתוף מיזם אוצרות הגליל ובית הספר לתיירות באוניברסיטת חיפה, ולבוגריו יוענקו תעודות גמר משותפות ע״י שלושת גופים אלה.